Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hamis a mosópor?

Hamis a mosópor?

Figyelt kérdés

Régóra Ariel mosóport használok, külön veszem a fehér ruhákhoz és külön a szinesekhez.

Legutóbb az EURÓS boltban vettem, csak arra figyeltem, hogy ne legyen rajta a "color" jelzés, azt már nem figyeltem, hogy a "white" sincs rajta.

De a legfeltünőbb, hogy a ruhák büdösek tőle, az öblítő sem érződik, csak olyan szaga van a ruhának, mintha mosószappannal lett volna mosva.

Lehetséges?


2018. ápr. 17. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hamis, de nem lehet tudni, hogy ezek a boltok honnan szerzik be az árut. Még azt is el tudom képzelni, hogy az elkerülhetetlen gyártási selejt esetén a gyári minőségellenőrzés során kiderül, hogy valamelyik gyártási tételbe nem került illatosító vagy bármi más adalék. Ilyenkor a gyártó igyekszik valamilyen, számára is előnyös módon megszabadulni a normál áron nem eladható gyártási selejttől és hát talán akkor csökkentett áron eladja az ilyen 1 eurós boltoknak.
2018. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ártana a mosógèpet is kitakarítani időnkènt, mert alul a pangó vízben ès csőben rohad a kosz ès minden egyèb. Ettől tuti büdös a ruha is.

Mosd át 60 fokon egy adag trisóval. Ha mèg gyanús, akkor 2-3dl hypos mosással mèg fertőtlenítheted.

2018. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!