Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Elszagosodik az a ruha, amibe többször beleizzadni?

Naponta tornázom és mindig beleizzadom a bugyiba.

2018. ápr. 17. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Cserélni és mosni kell!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy micsoda?

Nyilván mem maradok abba.

# 2/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mosás után értettem, ha nem lenne egyértelmű....

# 3/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:30 Privát üzenet

"Mosás után értettem, ha nem lenne egyértelmű."

Hogy, hogy értetted az egy dolog, másik, hogy mit kérdeztél.

Ha büdös marad akkor nem jól mosod!

Más mosószer, hosszabb program, kevesebbet egyszerre. Tapasztald ki!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:35 Privát üzenet

Tok mindegy, hogy mennyiszer izzadsz bele, ha kimosod újra illatos. Max elkopik, elnyúlik.kilyukad. Bebudosodi nem fog.

Kulonben senki nem vasarolna turkalobol, ki tudja hanyszor izzadt bele az elozo gazdaja

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valahol olvastam olyat hogy sport pólóból a szagot hogyan lehetne kimosni, mert hogy mosás után is olyan marad.

És ez fehérneműs program mosás után jutott eszembe, mert nem volt olyan finom öblítő illat, mint máskor. Valamint van egy régi darabom, ami vizesen mindig ilyen fura illatú és ha esetleg ezért lenne olyan. Nem szeretném tönkretenni az összes fehérneműmet. Ezért kérdeztem.

# 6/7Időpont 2018. ápr. 17. 20:51 Privát üzenet
Tornához vegyél fehér pamutbugyit (jó, tudom, nem szexi, de úgy sem látják), azt áztasd be szódabikarbónás vízbe mosás előtt és lehetőleg magas hőfokon mosd ki.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 7. 23:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
H&M-ben hányszor lehet variálni, ha rossz a vásárolt ruha? Mert már egyszer cseréltettem nagyobbra. Többször is visszavihetem? Visszaadják a pénzt? Vagy választhatok valami tök...
Tudtok olyan verset mondani, aminek a témája a ruha, öltözködés, vetkőzés, vagy többször szerepel benne valamilyen ruhamotívum?
Vettem egy pólót a H&M-ben és mivel nagyon megszerettem, vettem még 2 ugyanolyat más színben, de az egyik összement, szinte kint van belőle a hasam, és kicsit szélességre is....
Többször álmodtam, hogy meztelenül futók egy általam jól ismert úton, és mikor észreveszem, hogy nincs rajtam ruha egyszerűen nem tudok megállni. Mit jelenthet ez?
Mikor kell, hogy elvigye az öblitőt a mosógép? Szerintem az utolsó viz beömlésénél, a centifuga előtt. Ha előbb megy el, az nem jó. Férjem szerint már előbb is bemosódhat. De...
Miért nyúlt el a ruha a mosáskor? Már mostam többször is, nem változtattam sem mosószert, sem öblítőt, sem a programot amin mostam. Azelőtt nem lett semmi baja, most meg szinte...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!