Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elszagosodik az a ruha, amibe...

Elszagosodik az a ruha, amibe többször beleizzadni?

Figyelt kérdés
Naponta tornázom és mindig beleizzadom a bugyiba.
2018. ápr. 17. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Cserélni és mosni kell!
2018. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy micsoda?

Nyilván mem maradok abba.

2018. ápr. 17. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Mosás után értettem, ha nem lenne egyértelmű....
2018. ápr. 17. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mosás után értettem, ha nem lenne egyértelmű."

Hogy, hogy értetted az egy dolog, másik, hogy mit kérdeztél.

Ha büdös marad akkor nem jól mosod!

Más mosószer, hosszabb program, kevesebbet egyszerre. Tapasztald ki!

2018. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy, hogy mennyiszer izzadsz bele, ha kimosod újra illatos. Max elkopik, elnyúlik.kilyukad. Bebudosodi nem fog.

Kulonben senki nem vasarolna turkalobol, ki tudja hanyszor izzadt bele az elozo gazdaja

2018. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam olyat hogy sport pólóból a szagot hogyan lehetne kimosni, mert hogy mosás után is olyan marad.


És ez fehérneműs program mosás után jutott eszembe, mert nem volt olyan finom öblítő illat, mint máskor. Valamint van egy régi darabom, ami vizesen mindig ilyen fura illatú és ha esetleg ezért lenne olyan. Nem szeretném tönkretenni az összes fehérneműmet. Ezért kérdeztem.

2018. ápr. 17. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Tornához vegyél fehér pamutbugyit (jó, tudom, nem szexi, de úgy sem látják), azt áztasd be szódabikarbónás vízbe mosás előtt és lehetőleg magas hőfokon mosd ki.
2018. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!