Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ecetes vízkőtelenítésnél...

Ecetes vízkőtelenítésnél hígitva kell a mosógépbe önteni az ecetet vagy ugy ahogy van töményen? Mennyi vizzel kell hígítani?

Figyelt kérdés

#Mosógép vízkőtelenítése #ecettel.
2018. máj. 11. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A mosógép szív fel vizet magának nem? Öblítő helyére beteszed, aztán csatt.
2018. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem felültöltős a mosógépem és simán a dobba öntök egy kis (kb. 1 dl) ecetet,hígítás nélkül,15%-ost.


Használok mosógolyót is, ezért ruha-mosógolyó-ruha-kapszula-ecet, sőt, néha ecet helyett sót teszek bele.


Az öblítőt öntöm csak a helyére, minden egyéb a dobba megy.

2018. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Most olvasom/értelmezem,hogy Te vélhetőleg nem a rendszeres mosásra gondolsz, hanem alkalmankénti nagy vízkőtelenítésre. Akkor főzőmosásra kapcsolom, nagy hőfokra és a mosószer helyére öntöm, hígítatlanul.


De nekem jobban bevlt (előző vagyok) ha rendszeresen adok hozzá kis mennyiségben minden mosás alkalmával.

2018. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.
2018. máj. 12. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Helló!


A mosószer adagolóba tenném, hígítatlanul, majd főzőmosás.

A rendes mosáshoz nem használnék, mert rontja a mosólúg hatékonyságát.

Üdv.

2018. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 42CrMo4 válasza:
Közvetlenül a gépbe , 1liter 20%-os ecet, 1-2 óra után öblítő program . Félévente megismételve ,tökéletes vízkő mentesség .
2018. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!