Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossátok a gyerek zoknit?

Hogyan mossátok a gyerek zoknit?

Figyelt kérdés
Sziaztok lánykám zokniai, ami szinesek, a talp részénél mindig "fekete" az iskolában papucsban vannak, így a sok mocsok kerűl a zoknira. Akár hogy mosom nem jön ki belőle. Már azon is gondolkodtam , hogy én csinálom rosszúl. Mit ajánlotok a zokni mosásánál?

2018. máj. 15. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Áztasd le egy éjszakára mosás elött.
2018. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iskolába sötét színűeket vennék inkább.
2018. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beáztatom őket egy éjszakára legalább, utána mosószappannal átdörzsölöm és mehet a mosógépbe. Biztosan fehér lesz a fehér is.
2018. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szennyesebb ruhánál nekem is áztatás, mosószappan/ökörepe szappan, mosószóda, dörzsölés... S zokninál lehetőleg piszokállóbb szín, de én is megvenném az amúgy nem létező gyermekemnek a fehér-halványlila-zöld csíkos zoknit, ha azért lenne oda...
2018. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem normálisan kijönnek hosszabb 1h 45m mosással 40 fokon. Kérdés, te mivel és milyen programon mosol :)??
2018. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!