Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért kene kimosni a kádat ha...

Miért kene kimosni a kádat ha egyszer úgy is tusolunk benn és folyik le a víz tusfürdő ezáltal tisztul? Felmosni is ezzel a vizzel szoktam es tisztasag van akkor miert akadnak ki ha elmondom?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi is tusolunk és rém mocskos tud lenni a kád (jó, annyira nem rém, mert néha kisikálom, de látszik, hogy idővel iszonyú lenne). A kemény víztől eleve vízköves lenne, ami remekül megragadja a piszkot. Egyszer olyan helyen laktam, ahol kemény és vasas is volt a víz, kegyetlenül vörös lett a csempe, nem győztem pucolni. Az emberen ugye van piszok s az simán megragad a kádon. Ha direkt lezuhanyzod tiszta vízzel, még az is kevés.


A felmosáshoz jó a nem túl piszkos test vize, de a kádon meglátszik kevés piszok is.


A mosdót is folyton sikálnom kell, mert az is piszkolódik a kézmosásoktól s egyebektől...

A wc-t is leöblítjük s az is piszkolódik. Az élet ilyen.

2018. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Pisti így szól: kimosta anyukám a kádat!

Viszonzásul kimossa anyukád a kámat?"

2018. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne mosd ki 3 hétig vagy tovább, és meglátod!:)
2018. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát a takarítás ilyen, csak akkor látszik, ha nem csinálod.

A járda körben ráragad a szappan maradék, meg a kosz a bőrödről, ha sokáig nem mosod ki, szép szürke bevonat képződik, aztán sikálhatod órákig.

2018. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TappancsMancs ***** válasza:
Vízkő és szappan lerakódás miatt.
2018. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
8 éve ne mostam ki de lehet hogy 10 jo nem fénylik de tiszta.
2018. máj. 21. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"8 éve ne mostam ki de lehet hogy 10"


Nem csodálom, hogy kiakadnak ha ezt elmondod.

2018. máj. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Mi se mossuk külön... mindenki leöblíti maga után, mindig tiszta marad.
2018. máj. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D


Azért kíváncsi lennék, ha jól levízkőoldóznád, és rendesen kifertőtlenítenéd, vajon hány árnyalattal lenne fehérebb. Én egyszer meglepődtem úgy egy hónap után, hogy mennyivel fehérebb és tisztább lett a kád... alapból hetente-kéthetente takarítok fürdőszobát, 1 hónap kihagyás már baromira látszott, el tudom képzelni, mi lehet nálatok...

2018. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert ami lejön a bőrödről, az mind dzsuva, kosz, baci, hiába "tiszta víz" folyik le. Plussz a vízkő. De akkor a teóriád szerint a törölközőket is minek kimosni, hiszen a tiszta testeddel érintkezik fürdés után, meg amúgy is csak víz. Ugyanúgy a konyharuhát se kell, hiszen a tiszta edényekről töröljük le a tiszta vizet.
2018. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!