Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet tényleg kiszedni...

Mivel lehet tényleg kiszedni a pólók hónaljából a dezodor-és izzadtságfoltokat?

Figyelt kérdés

Már annyi mindent kipróbáltam.... áztatás, dörzsölés, Vanish szappan, citromlé, szódabikarbóna.... de semmi hatása, a ruháim hónaljában továbbra is ott vannak a foltok, a színes és fehér cuccokon egyaránt.

Valaki tud valami olyan szert, vagy praktikát, amivel TÉNYLEG hatásosan el lehet távolítani az izzadtságfoltot? Légyszi, csak olyat írjatok, amit ti is kipróbáltatok, és ajánlotok, mert bevált.



2018. máj. 25. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom írtad a vanish szappant, azzal nem próbáltam, de nekem az oxi action por elég szépen kiszedi.
2018. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Feherre a natrium perkarbonat.

Bevuzezed, es allni hagyod.

Csak az szedi ki.

2018. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet inkább dezodort kéne váltani, nekem nincs ilyen gondom, pedig izzadós vagyok.
2018. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha már keményre beleszáradt, akkor sajnos semmivel... vegyél új pólókat, azokat meg minden használat után dobd be egy lavór vízbe a mosásig, és ne a szennyesben várd meg még megszáradnak.
2018. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az oxi action port ki fogom próbálni. A nátrium perkarbonátot hol lehet beszerezni?

Színes ruhákra mit ajánlasz?

Jelenleg fújós (spray) dezodort használok, előtte próbálkoztam már stifttel, golyóssal, kristállyal.... sajnos azok még rosszabbak voltak, ott nem csak sárga folt volt, hanem vastag rétegben oda is keményedett a deó.

De amúgy néha, amikor itthon vagyok egész nap, előfordul, hogy nem fújom be magam, és akkor is ugyanúgy ott a folt a nap végére... nem tudom már, mit lehetne kipróbálni.

2018. máj. 27. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A DM-ben lehet kapni olyan betètet amit a ruha hónalj részére lehet tapasztani, és eldobható.
2018. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fagyaszd le és utána mosd ki/ kapard le!

Ez segíthet...

Avagy rakd ki az ablakba és egy óra múlva kaparható

2018. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!