Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel pods 3 az 1ben mosókapsz...

Ariel pods 3 az 1ben mosókapszula hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném kipróbálni az Ariel pods nevű mosókapszulát, de nem igazán értem, hogyan működik.

Az én mosógépem többször öblít. Teszem azt, mondjuk ha a mosás elején oldódik fel az egész kapszula, akkor mondjuk a harmadik öblítés végére mi marad belőle?

Vagy X idő után oldódik csak fel?


Aki használja, tudna nekem segíteni ebben, hogyan működik?

Mikor oldódik fel? Hogyan?


Köszönöm!


2018. máj. 27. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én már azóta ilyennel mosok mióta megjelent, és meg vagyok vele elégedve. Minden mosógép többször öblít. De a kapszula nem oldódik fel azonnal, ezt úgy vettem észre, hogy amikor 20 perces rövid programmal mostam, ott maradt a végén a gépben. Szóval kell neki egy kis idő. De ha rendes, hosszú programmal mosok, akkor teljesen feloldódik. Egyébként a mosóport jobban kimossa a gép az első öblítésnél, pont azért, mert azt rögtön feloldódik a vízben.
2018. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!