Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen módszereket tudtok...

Milyen módszereket tudtok ajánlani hatékony wc-tisztításhoz, hogy a kellemetlen szagok ne jöjjenek elő rövid idő után?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a következőket:

- háztartási szódabikarbónát szórtam bele, utána rá 20%-os ecet

- hipó

- Blik fehérítő és fertőtlenítő


És sajnos így is a kellemetlen szagok előjöttek. :(


Ilyen ötleteket, hogy pl. Bref wc golyók, vagy az ilyen tartályos utántöltős fertőtlenítőket kérlek ne ajánljatok.


Előre is köszönöm a segítséget. :)



2018. máj. 29. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak tipp. Nekem állandóan wc csillag van benne (szegény vízi élőlények, akiknek árt), s persze rendesen pucolom, ahogy tudom, mind a csészét, mind az ülőkét, de hiába (senki nem fröcsköl a csészén kívülre). Ahol lepucolom, onnan már nem jöhet a szag.

Jelenleg meg vagyok róla győződve, hogy a perem alatti részt kéne jobban elérnem célszerszámmal, amint tudok, veszek olyat. Ha az se válik be, feladom.

2018. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tömb lakás, vagy családi ház? alsó vagy hátsó kifolyású, és mikor készült?
2018. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
valahol nem zár tökéletesen, a jó wc nem büdös. lehet hogy az ültetőgumi becsípődött, meg kéne nézni
2018. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


Tömb lakás. A többi infót nem tudom.

2018. máj. 29. 20:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha régebbi építésű, cementágyba szokták ültetni a wc kagylót. Ha ez töredezett, hiányos, ott visszajön a szag.
2018. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5


Semmi ilyenről nincs szó.

2018. máj. 29. 21:31
 7/13 anonim válasza:
Probald meg a haztartasi sosavat.
2018. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy rendszeresen tisztított wc nem lehet büdös. Ott a tömítéssel lesz baj, lehet el van repedve valami.. A víz mindig elég magas benne?
2018. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


Igen, mindig ugyanazon a szinten van és rendszeresen van tisztítva.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

2018. máj. 29. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a bűzzáró víz ellenére jön a szag, akkor a probléma nem a tisztasággal lesz, hanem ott ahol a wc és a csatorna találkoz ak valami bibi van a tömítéssel...
2018. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!