Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam egy hátizsákot és...

Kimostam egy hátizsákot és hányás szaga lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég drága hátizsák, szóval nem szívesen dobnám ki, ráadásul nem is az enyém, hanem a férjemé. Kimostam mosógépben, és uszonyat erős hányás szaga lett (pedig rémlik hogy korábban már mostam). Vártam hogy kiszáradjon, de nem múlt el a szag. Kimostam ismét, de rosszabb lett. Már egy hónap eltelt azóta, de még mindig olyan büdös, hogy a teraszon sem lehet megmaradni mellette. Kaptam édesanyámtól szagtalanító párnát, ami neki valamiből eltüntette a penész szagot, de úgy érzem ettől is csak büdösebb lett. Akkor most dobhatom ki a kukába? Ecet vagy szódabikarbóna nem segíthetne? Mit próbáljak ki?

2018. jún. 17. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

10% Ecet+víz 1:1 arányban. Áztasd bele, majd mosd ki. Öblítőt ne használj.

Addig folytasd míg csak a mosószer illatát érzed.

Nekem az ecet egy jolly joker.

2018. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem először az érdekelne, egy hátizsákot miért kell kimosni???
2018. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert koszos te!

Èn is kimosom ha koszos.


Mi a hátizsák anyaga? Lehet, hogy bomlik. Magától nem lesz büdös. Hány fokon, mivel mostad?

2018. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!