Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sokaknál reggel olyan finom...

Sokaknál reggel olyan finom öblítő illat jön a ruhájukból, az enyémek meg száradásnál jó illatuk van, majd szárazon olyan gyengék, hogy alig érezni. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Van hogy 3x annyi öblítőt használok, mint amennyit kéne, csak hogy nekem is legyen illatom.

25/f, szóval süllyedjünk le a szintemre. :D


2018. júl. 21. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

milyen öblítőt használsz?

a koncentrátumok erősebbek. illetve az sem mindegy, hogy hol veszed. pl. a tescos és a drogériás ugyanolyan öblítő között is van különbség.

2018. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

HA napon száradnak, nem lesz jó illatuk. Ha meg olyan helyen szárad, ahol nem jar jól a levegő, ott is inkább veszítenek a frissességükből.


És igaz, amit előttem írnak, nem mindegy, hol veszed. Tapasztalat, hogy a Lenorok intenzív illatúak, de pl amit most használok(kék Silan) az is érződik.

2018. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Ennyire fontos, hogy öblítőtől illatozzál, nem attól tiszta a ruha, valamint használsz gondolom magadra is parfümöt. "Csodás" ha keverednek ezek az illatok.......

Az a sok öblítő meg nem túl jó.

2018. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, az utolsó lesz az “ecet” fan és mindjàrt jönnek a többiek is, ...
2018. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem ecet...de 3x öblítő mennyiség illat miatt marhaság. Ha nem tartós, akkor 3x annyi sem lesz tartósabb, mert lebomlik!

De kipróbálhatja a mosóparfümöt is hátha az beválik, én nem tudom milyen.

2018. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4, de kis egyszeű a képleted.


Öblítővel öblítek és utálom a szagát, mert mind büdös. Egy ember ne vegyszerszagú, hanem parfümillatú legyen.

2018. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
látom, még tudod fokozni a butaságot! Ecetesen illatozol és rátolsz egy kis parfümöt, gratulalok..Használj mindkettőből jó sokat, helyettem is.
2018. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Ja, hogy funkcionális analfabéta vagy.

Ezt nem tudtam.

2018. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az. De pont egy ilyennel dolgozunk együtt.. állítja, nincs ecet szaga.. de van, pláne ha izzad és fújja magára a parfümöt. Undorító.
2018. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!