Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tegyem érdekesebbé a...

Hogyan tegyem érdekesebbé a házimunkát?

Figyelt kérdés

Én megcsinálom a házimunkát, mindig rendesen.

Segítek a szüleimnek egy szó nélkül, de elég unalmas.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mivel tegyem izgalmasabbá?



2018. júl. 28. 11:47
 1/4 BlackWolf0128 válasza:
Én is mindig a házimunkát csinálom, valóban unalmas tud lenni DE! Ha bekapcsolod a kedvenc zenéidet, a rádiót vagy akár Youtubeon egy jó mixet már nem is lesz olyan unalmas. Én pl. mosogatás közben "énekelni" és "táncolni" szoktam xD Porszívózáshoz is jó, felmosáshoz, portörléshez főleg :D
2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A zenés ötlet nagyon jó. Kár, hogy nekem anyám nem értékeli, és mindig megkapom, hogy "kapcsold ki ezt a sz*t", vagy "ha hallgatni akarsz valamit, tedd be a Mária Rádiót". Ha énekelek, akkor mindenki megsiketül.

Ezért én elfantáziálok. Meséket írok magamba, vagy pedig a porcicákat sárkányoknak értelmezem, és próbálom kinyírni a buzogányommal (aka seprű)

2018. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zene :)

Bontsd kis részekre, szünetekkel. Ha ezt megcsinálom pl nezek egy sorozat részt. Vagy amit én nagyon szeretek: 5 perc

Mered az időt ébresztővel vagy bármi, és addig minél több mindent meg csinálsz :D ezt addig amíg úgy nem érzed, elég. Én kb. Fel óra alatt végzek a hétvégi nagy takarítással is, annyira begyorsultam :D

Vagy ami meg engem motivál: új, illatos tisztítószerek, torlokendok :D az öt perces dolog torlokendovel a legjobb :D akar térben is lebonthatod: most 5 percig ez az asztal, vagy a konyha szekrény x része, aztán tea szünet vagy ilyesmi :D én néha filmet kapcsolok be közben és félig hallgatom :)

2018. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allits be 1 oras mixet es ezzel merheted is az idot.
2018. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!