Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom leszedni a farmero...

Mivel tudom leszedni a farmeromról a ráfolyt viaszt? (gyertya)

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam csinálni, hogy kiterítem vasalódeszkára a viaszos cuccot, rakok rá egy réted konyhai papírtörlőt. Elkezdem vasalni, és a papírtörlőt addig cserélgetem, amíg látok rajta viaszfoltot.. A viasz felmelegszik, a papírtüri pedig felszívja.
2008. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, 2 féle módszert ismerek:


1: ráterítesz a viasz foltra egy papírzsepit és vasalóval kivasalod, így a viasz rákerül a zsepire.


2: beteszed a nadrágot a fagyasztóba és a megfagyott viaszt könnyen le tudod szedni.


Egyiket se próbáltam még, csak hallottam.

Sok sikert! :)

2008. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztással leginkább a rágót lehet kiszedni a ruhából, mert a visz porlik hidegen, de a papírtörlő/zsepi az jó.
2008. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én újságpapírt teszek a viaszfoltra és vasalok rajta,így az újságpapírra kerül a viasz.
2008. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!