Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet, hogy buta a kérdés de...

Lehet, hogy buta a kérdés de én nem vagyok biztos ezekben. Ha van egy baba ruha ami fehér de vannak benne bordó virágok azt, hogyan tudom fehéríteni?

Figyelt kérdés

Sima kis fehér(elszürkült) kardigánt beáztattam vanis gold-ba. De megmondom őszintén nem lett fehérebb. Erre van valami ötletetek?

Illetve a fent említett fehér mintás ruhát ,hogyan lehetne fehéríteni úgy,hogy ne fakuljon ki a bordó minta

Köszönöm


2018. aug. 16. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mosószódát vegyél, párszáz forint és abba áztasd a kardigánt. A vanish goldban az van, csak tízszeres áron.


Viszont sajnos, szelektíven nem tudsz, csak a minták között fehéríteni.

2018. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig nem buta kérdés. :)


Intelligens ember nem tud mindent. Intelligens ember kérdez.

2018. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oxogènes fehèrítők tudnák. Viszont ha optikai fehèrítőt tartalmazó mosószerrel mosod(fehèrhez való mosöszer) az tudja fehèríteni. Mert kèk bevonatot hoz lètre a ruhán, így fog fehèrnek látszani.
2018. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2018. aug. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!