Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van bármi értelme takarításnál...

Van bármi értelme takarításnál a törölgetésnek?

Figyelt kérdés
Ronggyal végigtörlöm a bútorokat,az kb semmi port sem visz le róla.Porszívóval végigmegyek a bútorokok,minden port leszív róluk.Minek törölgessem még őket órákig?

2018. aug. 20. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ja csak hogy teszed be a porszívót a polcokra? A TV-t is porszívózod?
2018. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem először porszívózz alaposan, majd utána törölgess.

Nekem beválik.

2018. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó porrongy nem hagy semmit, de ha a porban bármi olyan van, ami összekaristolja a felületet, akkor mindegy is, milyen jó rongy volt rá. Ezekkel az elektrosztatikus porpamacsokkal lehet még jó eredményeket elérni, a minimális maradékra meg tényleg egy bolyhos mikroszálas perfekt. Ami mikrokarc becsusszanhat így, arra bőven gyógyír az alkalomszerű bútorápolózás.
2018. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A portalanításnak van értelme, amit szabadon választott, hogy portörölgetés VAGY porszívózás módszerével csinálsz.


1-es, igen, a polcokat is le lehet porszívózni. Nem az egész porszívót kell ugyanis feltenni a polcra, hanem csak a csövével felnyúlni. Nem is értem, ezt egyesek miért nem tudják elképzelni se... Ráadásul ma már léteznek kézi porszívók is... Tévé és tévé között meg elég nagy különbségek vannak: egy régebbi típusnak simán nekimehetsz porszívóval, nem fog megsértődni.

2018. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Most a műanyagok korában a statikus elektromosság vonzza a port. Ha már törölgetni kell, akkor én nedves törlést alkalmazok.
2018. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Van még az a mosható tapadós henger, gondolom nem sértődik meg, ha nem csak ruhát lát.
2018. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az élet túl rövid ahhoz, hogy állandó takarítással töltsem.

Amúgy is hiába törölném le, mert ha besüt a nap látni mindenen a port.

Sokkal egyszerűbb megoldás, ha leveszem a szemüvegem.

Bocs.

:)

2018. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha nem szárazzal törlöd le a polcokat,akkor van értelme,viszont ha szárazat használsz,akkor ne csodálkozz a 3-4+-os poratkaallergián..
2018. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

"ha szárazat használsz,akkor ne csodálkozz a 3-4+-os poratkaallergián.."


Ez nem így megy. Sokkal inkább azoknál fordul elő a porallergia, akik(nek már a szülei is) mindig is széttakarították az életüket, mert így sose tudtak hozzászokni a porhoz.

2018. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolso!Jo lenne ertelmezni a szavaimat es a mondatot.Nem vagyok en se tisztasagmanias aki egesz nap a talalo feluletet takaritja es meri a bacikat,de azert illik tudni hogy mi hogyan tunik el es mitol lesz jobb az ember kozerzete..
2018. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!