Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdv, a fecskefészket mivel...

Üdv, a fecskefészket mivel lehet leszedni?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem magát a fészket akarom leszedni, hanem azt, ami leesett az ablakpárkányra.

2018. szept. 7. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, költenek-e még a fecskék? Nagyon nyüzsögnek a fészek körül, néha 10-20-an is, de hiába meresztgettem a szemem és a fülem nem vettem észre, hogy lenne benne fióka.
2018. szept. 7. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szigaorúan tilos!
2018. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon borsosan büntetnek, még ha az üres fészket is leszeded.

A lehullott dolgok nagyját gondolom spaklival levakarható és egyéb tisztítószerrel tisztítható, ha kell dörzsi szivacs is létezik.....

2018. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Az enyémek már elmentek, nem is értem, hogy nálad még miért vannak ott.

A fecskefészket ne bántsd, tény, ha rájönnek, akkor büntetnek. De arra is gondolj, hogyha nem lennének fecskéid, akkor nyáron 5x annyi szúnyogod és legyed lenne, mint ami szokott lenni.

Amikor elmentek majd takaríthatsz, lehet, hogy kései, gyengébb fiókákkal még nem mernek útra kelni.

Szépséges, arany madárkáim!

2018. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 köszi, nem tudtam, hogy van-e valami speckó cucc hozzá esetleg, akkor marad az erő ha nem jön le. A többiek olvassanak egy kicsit figyelmesebben, semmi bajom a fecskékkel és bízom benne hogy lesznek/vannak fiókák, ha még időszerű a dolog.
2018. szept. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!