Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol ès hogyan tárolod a wc...

Hol ès hogyan tárolod a wc takarításra használt dolgokat? Pl. :törlőkendő, gumikesztyű, mennyit használsz egy-egy darabot?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A mosogató alatt a többi tisztítószerrel együtt. Konkrètan a wc-hez tisztítógèlt, ès fertőtlenítő kendőt használok. A kendő eldobható, szerintem 3-4 darabot használok egy alkalommal, hetente 2x takarítom a wc-t. Gumikesztyűből vastagabb strapabíróbb fajtáz használok, akkor cserélen ha elhasználódott, ahogy akkor veszek gélt is ha elfogy.
2018. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az eldobható kendőt még nem próbáltam, mert olyan érzésem van,hogy azzal nemmlehet alaposan takarìtani. A sima törlőkemdővel meg az a bajom,hogy a mosdókagylóban tudom kimosni,ami nem túl higiénikus.és utána azt is takaríthatom újra.
2018. szept. 23. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

A gyógyszertárban veszek gumikesztyűt, kb 30 Ft egy pár.

Kádat mosok benne többször, WC-t ritkábban, és WC-tisztítás után eldobom.

A szivacsot is kádmosásra használom és WC-tisztítás után dobom el (Kb. 15 Ft).

Van egy nagy szivacsom, amiből vizet facsarok a WC-re, nem érek vele hozzá, így mosom le a vegyszert a WC-ről, illetve elér oda a zuhany, és azzal.

Nem törlöm szárazra.

Mást nem használok, ami a WC-hez érne.

2018. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Jaigen, a WC-kefét használom még. Azt mellette tartom a tárolójában, nem cserélem le.
2018. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A Mullerben veszek gumikesztyűt, 100 db-os, eldobhatót, 17 ft-os darab áron.


Ezt és a törlőkendőt is a mosókonyhában tárolom.

2018. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a wc kefét kidobom kb. két -három hét után. Olcsó kínait veszek pàr száz forintért.
2018. szept. 23. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

6: Miért? Hányszor takarítod vele ki a WC-t 3 hét alatt?:)

Meg kb. vízkövet kell vele takarítani.

2018. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a vécét Domestos törlőkendővel tisztítom, belül meg perem alá nyomok tisztítót, és wc kefével átsikálom, lehúzom. A kendő megy a kukába.

A kád+mosdó tisztítására használt szivacsot a mosdó alatti szekrényben tárolom.

Gumikesztyűt nem használok.

2018. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6

Nekem nincs wc kefém, soha nem is volt. A wc hetente takarítva van, olyan kiképzésű, hogy nem marad rajta semmi "nyom", és kétnaponta ki van ferőtlenítve.


A wc kefénél undorítóbb, mocskos bacilustelepet még életemben nem láttam, azt biztos nem őrizgetném egy egyébként higiénikus helyiség közepén.

2018. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

64

Nekünk azt sem kell: vízlágyító berendezés van.

2018. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!