Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Domestos sok ruhámat befogta....

Domestos sok ruhámat befogta. Azzal takaritok a fürdőben mindent ( wc, kád, mosdókagyló, tusoló). Van vmi más hatékony szer ami nem fogja be a ruhát?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ecet
2018. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ecetes Frosh, sokkal jobb mint a domestos(csak fehéret használok), környzet-barátabb, és ha nincs masszív kosz, akkor bőven elég. Domestost, én már csak fugára használok, és WC kagylóhoz.Meg fehéríteni. Semmi másra.

Felmosásra meg a Froshnak a levendulását.

2018. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed fel mindig ugyanazt, a már tönkrement, ruhát a fürdő takarításához?
2018. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hogy fogja be a ruháidat? Belefekszel? Nem értem. Hidd el teljesen felesleges ilyen sokmindent Domestosozni, annyit ér, mint halottnak a csók. Tudományosan bizonyították, hogy rövid ideig, pár óráig tart csak a hatása. Többet árt, mint használ. Én csak a wc-t fertőtlenítem vele, miután vízkőtelenítettem, semmi mást. Fürdőszobai vízkőoldót és súrolókrémet használok tisztításra vagy citromsavat. Soha semmiféle fertőzést nem kaptunk még el, pedig cica és kutya is van nálunk bent.
2018. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fekszek bele :D elég ha csak egy csepp is hozzá ér a ruhához. Mostmár az lesz hogy befogok egy takarítós ruhát. Köszi
2018. szept. 25. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ecet! Legjobb.
2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!