Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Paradicsomos étel megfogta a...

Paradicsomos étel megfogta a műanyag gyerek tányért. Mivel tudnám kitisztítani, hogy nyomtalanul eltűnjön?

Figyelt kérdés
Etetés után rögtön elmosogattam a tányért, de bárhogy sikáltam, nem lett szép tiszta, 2 helyen meglátszik a paradicsompüré nyoma. Nemrég kapott saját étkészletet a 8 hónaposom, nagy nehezen találtam olyant,ami nekem is megtetszett és nem biztos, hogy külön lehet kapni egy db-os tányért ebből a fajtából. így mindenképp a tányér megmentése lenne a cél. Köszi a segítséget!
2018. szept. 27. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
domestos
2018. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom!
2018. szept. 27. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A domestos utánnem adnám oda a gyereknek, mert az eléggé mérgezö vegyszer.

Sokkal egyszerübb és egészségesebb megoldás, ha a tányért bekened étolajjal, hagyod fél órát állni és utána rendesen elmosogatod.

Egyébként müanyaagot tilos sikálni is, meg vegyszerezni is, mert egyrészt megsérül töle a müanyag, másrészt beveszi a vegyszereket is.

2018. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Forró vízbe tetted már?

A paradicsomos ételeket porcelán tányérba teszem mert mi is jártunk így. Oda lett egy tányér.

2018. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos forró vízzel mosogattam el a tányért. Úgyhogy gondolom ezen már az erősebb mosogatószer sem segít. Majd legközelebb okosabb leszek. :(
2018. szept. 27. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a citromlevet, bolti is jó, szépen leszedi. :)
2018. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, az egyik helyen az étolajos megoldás szépen leszedte a foltot, a domestost inkább békén hagytam (én se ennék szívesen utána belőle), de a citromlevet is megpróbálom. :-)
2018. szept. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!