Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kisbaba mellett mennyit...

Kisbaba mellett mennyit takarítasz?

Figyelt kérdés
Naponta/ hetente mit es milyen alapossaggal?
2018. szept. 27. 13:10
 1/2 serpacs válasza:

A páromat is mindig ez foglalkoztatta.:-)

Én mindig azt mondtam Neki, ha hazaérek, és szalad az egész lakás, de boldogan kacagva játszanak, vagy összebújva alszanak, akkor én is örülök, és boldogan nekilátok összepakolni.:-)

De ha éppen veszekednek egymással, vagy idegesen akarja beletömni a fiúnkba a főzeléket, amit meg sem jóstolt, mert akkor tudná, milyen egy borzalmas íze van, szomorúan tartom meg a keddenkénti "leszámolást".;-)

Persze, fontos a higiénia, de a legfontosabb a gyermeked. Szerintem érzed majd, az egyensúlyi helyzetet. És persze fontos, hogy a párod ebben is segítségedre legyen. (én pl. összepakoltam,mosogatógepet,mosógépet be/ki pakoltam,felmostam,porszívóztam és hétvegenként elvittem 1-2 órára sétálni(aludt altalaban)a fiúnkat,és ilyenkor egyedül szepíthetett a párom(mert a portörlés nekem pl. nem megy sehogyan sem...;-)

2018. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Takarítónővel.


Ameddig az nem volt, addig a férjem csinálta, hetente. Nem merólt fel, hogy elviszi a gyereket, hogy én "pihenésképpen" pucelválhassak egy kicsit .... Még az ötlet is nevetséges.

2018. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!