Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 3 in 1 Ariel mosókapszula...

3 in 1 Ariel mosókapszula öblítőt is tartalmaz?

Figyelt kérdés
Most vettem először, de nincs egyértelműen feltüntetve a dobozon.

2018. okt. 13. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2018. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. okt. 13. 12:11
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Még egy IGEN!...hogy biztos legyél benne:)
2018. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jóvanna.:) Tudom, hülye a kérdés, de anyám még tett hozzá plusz öblítőt, ezért tettem fel a kérdést. Mindkettőtöknek ment a zöld. Ezentúl nem fogunk. Így is finom illata lett a ruháknak. Csak nem értem, miért arra hívják fel csak a figyelmet, hogy szembe ne kerüljön, hányszor és hogyan mossuk ki, bőrirritációt okoz(hat), de azt nem, hogy a 3 az 1-ben pontosan mit jelent. Aki használta már, tényleg nem egyértelmű a leírása.

Tényleg köszi!

2018. okt. 13. 12:58
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Én sokáig használtam, de nem vált be hosszútávon. A folyékony Perwoll sokkal jobb, és a ruhák is szebbek tőle.
2018. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#4

Ezek a szemirritáció és társai mindegyikre rá vannak írva, hogy elkerüljék a nyugaton oly divatos beperlést. Csak amit ismerünk, azt már nem olvasgatjuk.

2018. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha tatalmazna öblítőt, akkor az rá lenne írva és ezerrel reklámoznák. Az öblítés egy külön fázis a programban, a kapszula tuti nem fog addig várni, hogy feloldódjon. Ha mégis később oldódna ki belőle az öblítő, akkor sem tudná a kapszula, hogy melyik programon mikor kell. Ne hülyéskedjünk már.
2018. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

#7

Nem hiszem, hogy ez a mai technológiák mellett olyan eget rengető probléma lenne.

Nem kell hozzá öblítő!

2018. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Mi, hogy egy 30 ftos kapszulába időzítőt tegyenek, ami alkalmazkodik a mosógépek programjaihoz? Te teljesen bolond vagy??

Nem az volt a kérdés, hogy KELL-E hozzá öblítő, hanem, hogy van e benne. És nincs! Sehol nincs ráírva, mivel mosókapszula, nem mosó és öblítő kapszula.

Az, hogy te nem teszel hozzá, az egyéni ízlés kérdése, de azért mert illatos utána a ruha, még nincs benne öblítő, ami puhítja a ruhát...

2018. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Ez aztán stílus utolsó!

Hozod a megszokott kulturált formádat!

Időzítő? Igen, csak nem úgy, ahogy te elképzeled!

Meg foglak lepni: a 3in1 kapszulában, nem csak a mosószer és az öblítő van benne, hanem a mosógép karbantartó is. A hármas kamráinak köszönhetően a mosás során nem egyszerre oldódik fel, ezért anyagai sem egyszerre, hanem folyamatosan szabadulnak fel. Látszik, hogy nincs mosogatógéped, abban 100 éve ezen a rendszeren működnek a kapszulák, öblítővel ellátva. Ez a mosókapszula mit gondolsz miért olyan intenzív illatú? Mert csak?

Figyelmedbe ajánlom a linken a hozzászólást, az talán segítségedre lesz!

Egyébként lehet, hogy amivel te mosol az 30Ft, de ennek darabja 150Ft akciósan.

[link]

Ne fáradj az egyre ordenárébb válasszal, a kérdést törlöm a listámról, mert nincs kedvem meddő vitát folytatni veled.

2018. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!