Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet vasalni vasalódes...

Hogyan lehet vasalni vasalódeszka nélkül?

Figyelt kérdés
van valami módszer? eddig az ágyon próbáltam

2018. okt. 18. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél vasalni?
2018. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mindent
2018. okt. 18. 18:05
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

oké... nem tudom a választ a kérdésedre de hagy mondjak el egy olyan dolgot ami alapjaiban fogja megváltoztatni az életedet. Ez pedig nem más mint Krisna urunk!!!


Ja nem hanem a következő és ezt tök komolyan mondom: az általában vasalásra váró cuccok 95%-át egyáltalán nem kell kivasalni, ha ügyesen teregetsz akkor a ruhák és egyebek nagy része pont úgy fog kinézni mintha kivasaltad volna őket. A titok, hogy egyből szedd ki a mosógépből és teregesd ki. Rázd ki egy kicsit a ruhákat, hogy ne legyenek gyűröttek, utána tedd fel őket száradni, hajtogasd be őket és nem lesz szükség a vasalásra.


MIÉRT:

Tegyük fel heti 2 órát vasalsz, ez évi szinten kb 102 óra, vagyis kb 13 munkanapot csak vasalsz egy évben, persze nem munkaidőben.


Ha ezt a jó szokásodat még 20 évig fenntartod, akkor döbbenet!!! Több mint egy teljes munkaévnyi időt töltesz vasalással! (egy átlagos munkaévben csak kb 220 munkanapot dolgozunk). Mindezt a szabadidődből!


Igazából nagyon kevés ruhadarab van amit TÉNYLEG vasalni kell, amit nem kell azzal ne vacakolj!


Bocs a litániáért, de próbáld ki, nem fogod megbánni!

2018. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló nagyon jól írja. Dobd el a vasalódat is, mert felesleges.
2018. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Konyha asztal, pokróc, rá lepedő. Régen így vasaltam.
2018. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Régen én is a konyhaasztalon vasaltam. Vastag pokróc, rá egy lepedő.
2018. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, konyhaasztal, pléd.
2018. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Asztalon vasalok, amikor évi kétszer kell, a fellépő leningemet nem lehet nem vasalni s egy másik fellépőruhámnak is muszáj.

Nem az igazi, de ritka alkalom miatt nyilván nem fogok vasalódeszkát tartani a házamban, vasalót sem voltam hajlandó venni évtizedekig, aztán kaptam s néha használom.

2018. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nedvesség miatt meg fertőtlenítésnek csinálom
2018. okt. 19. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor lusta emberek azzal győzködik magukat és másokat, hogy nem is látszik, ha nincs kivasalva. Teregethetsz bárhogy, látszik. És ígénytelen...


Kérdező, asztal, pléd, lepedő.

2018. okt. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!