Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami motiválást, ami segítene a rendrakásban?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja nem takarítottam, raktam rendet úgy normálisabban. Egyszerűen olyan lusta vagyok még mindig mint a föld, pedig jópárszor felidegesítettem magam már azon, hogy nem találtam valamit. A szobám kb mintha bomba robbant volna. Otthon élek még, de mivel nagykorú vagyok, ezért anyám már nem veszekszik velem a rendetlenség miatt. Igazából csodálom, hogy még nen rakott ki. Barátnőm jön hozzám szombaton, itt is alszik, és addig kéne itt rendet vágni, de egyszerűen ez sem motivál annyira. De így azért nem fogom fogadni.

19/L



2018. okt. 22. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Á, csak a buta tart rendet, az okos átlátja a káoszt. Tehát azt az ellentmondást kell feloldani, hogy nem akarsz rendet rakni de a barátnődet sem akarod így fogadni. Nos akkor meg kell alkudnod édesanyáddal. Ő rendet rak-kitakarít, te pedig cserébe megteszel valami mást.
2018. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, bevállaltam volna pl a mai főzést, vagy kitakarítom az egész lakást a saját szobámon kívül, csak nem mernék neki ilyet felhozni 😃
2018. okt. 22. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Kuplerájba, koszba, minek hívsz szállóvendéget?

Nem akarok neked prédikálni, mert néha én is eleresztem magam, de akkor nem hívok vendéget. Bár ha téged az sem motivál, hogy vendéged lesz, akkor nem tudom mit lehetne mondani.

Mekkora az a szoba? Gondolom max 20m2, nem pedig egy lovarda és szombatig még van 4 nap, ezalatt meg lehet enni.

Vagy vegyél fel egy takarítónőt!:D

2018. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!