Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért pisili össze a férfi a...

Miért pisili össze a férfi a WC-t?

Figyelt kérdés
A Ti párotok után is pisis a WC? A WC kagyló előtt is szokott lenni pár csepp és mellette a falon is látszanak foltok. Ennyire sok vizeletcsepp kicsapódik a WC-ből? Bár elég magas, majdnem 2 m, de ennél ügyelhetne jobban a tisztaságra vagy nekem az sem lenne férfiatlan, ha itthon leülne a WC-re.
2018. nov. 10. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem szándékos, biológiai-fizikai okai is vannak. A húgycső utolsó szakasza lapos, a vége "zárt". A vizeletsugár erőssége mindig más, és talán a slaggal locsolás példája a legjobb ami ehhez hasonlít: ha befogod a végét és megnő a nyomás, akkor a slag végén a víz szétfröcsköl, vagy eltérül, vagy épp két sugárra oszlik, de nem lesz egységes amíg nem találsz egy megfelelő "fogást" rá. Ez viszont vizelésnél nem kivitelezhető azonnal, így akaratlanul is szét tud fröcskölni.


Más kérdés persze, hogy ezt valaki feltakarítja maga után, vagy sem.

2018. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Férfiként azt mondom hogy igen, rá kell ülni a WC-re és úgy pisilni.
2018. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Az én férjem leül.

Eleinte csak mondogattam, aztán kértem, végül neki kellett takarítania a vécét. Azóta leül és már megszokta így.

2018. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Kagylóba kell pisilni, és tiszta marad a vécé😀
2018. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ülve csinálom, gyakran jut mellé is, ez van sajnos. Ezért én is itthon már ülve...
2018. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is megy mellé, de rögtön le is takarítom.
2018. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Barátom alapból ülve pisil. Exemet sokáig kellett kérleljem, hogy otthon szokjon rá, aztán ő is meglepődött, hogy jé, nem lesz büdös a wc két nap alatt. Igazából ő szerintem nem is gondolt bele, hogyindent összefröcsköl, mert nem ő takarította a mosdót, szóval nem direkt pisilik össze a srácok a wct, hanem csak mert nem gondolnak bele.

Mostmár ha férfi vendég jön is felhívom a figyelmét az ülve pisilésre, el is szokták fogadni.

2018. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom is ezt csinálja. Lehet én is rászoktatom, hogy takarítsa ő. Bár a legnagyobb bajom vele az, hogy kb. 2 mp-ig húzza csak le, aztán lehajtja a tetejét és elmegy, mint aki jól végezte dolgát. Annyi vízzel nem megy le a pisi se, bebüdösödik és 2 naponta lehet takarítani...
2018. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%
En nem tudok ulve pisilni mert ha nem is log bele a vege de majdnem :/
2018. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Közöld a pároddal, hogy lehet utána takarítani, ha nem tudja rendesen használni a WC csészét, ez nem piszoár!

Én itthon mindig ráülök, nem kívánom szagolgatni a szerte fröcsögő vizeletszagot; ennyire mindenki lehet igényes. A fröcsögés egyébként nem kíméli a nadrágszárat sem.

2018. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!