Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez lehetséges, vagy csak elírták?

Ez lehetséges, vagy csak elírták?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol állná meg a helyét az én kérdésem és az is lehet, hogy nem találok rá itt választ no de,próba szerencse. Rendeltem kínából olcsóért(tulajdonképp annyira azért nem is, a postaköltséggel szóval szívom is a fogam) elég gagyi minőségű ruhát. Ezzel persze tisztában is voltam néztem a cetlijét 95% poliészter oké, hát ennyi pénzért nem is vártam sokat tőle, viszont a cetli szerint a maradék 5% benne ammónium. A mosási útmutatóból is az derült ki, hogy szárazon tisztítás ajánlott. A kérdésem, ha bárki egy kicsit is ért az ilyesmihez, ez lehetséges, hogy az az 5% tényleg ammónium?
2018. nov. 17. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ammónium(-a)?? Ruhában?? Valami fordítási hiba lehet... Mosásnál használják max.
2018. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem én is eleve a címke olyan ém tudni kicsit angol szövegen íródott ezért is gobdoltam, hogy itt lehet elírás van a dologban, de hát nem értek az ilyesmihez annyira szóval inkább rákérdeztem :)
2018. nov. 17. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ammónium magában nem lehet, mert az egy ion. Van ammónium- nitrát, meg ammónium- idroxid és nyilván más ammónium vegyületek is léteznek. Talán némelyik textilszálakban is használható.
2018. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!