Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek van információja a...

Kinek van információja a Zurrichberg edény márkáról?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen serpenyőm, állítólag svájci márka, de én nem találok ilyen nevű svájci céget és csak magyar, illetve kelet-európai oldalakon hirdetnek ilyen nevű edényeket, serpenyőket.

2018. nov. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Minősíthetetlen kategória.
2018. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Próbáltam kideríteni a forrását ezeknek az edényeknek, de falakba ütköztem. A forgalmazók azt mondják, hogy ők nem tudják, csak a beszállítók, de hogy ki a beszállító azt nem adhatják ki. Nem csak ebben az esetben, hanem máskor sem, csak ha egy konkrét termékre hivatalos panaszt teszel és jóformán bíróságilag utánamész a dolognak, akkor megadják a beszállítót. Ez állítólag bizalmas információ. Döbbenet, hogy mi folyik a világban. Milyen, akár egészségre káros szemeteket önthetnek ránk, bármit ráírhatnak, svájci minőség, német dizájn...Annyi kiderült a neten az egyik képről, hogy ezt a Zurrichberget konkrétan Kínában gyártják, amitől persze lehetne egy európai cég ottani gyártóüzeme, de nincs ilyen európai cég, az tuti. Lehetetlen legalábbis megtalálni.
2018. nov. 20. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
No name marka. Valoszinü Kinabol jön. Zürichberg szuperul hangzik, Zürich legelökelöbb negyede.
2018. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Péter2 válasza:
0%

Kíváncsiságból rendeltem egy szett zürrichberg lábast-fazekat félig tesztelési félig pedig "kellett" céllal.

Nos letesztelve:Az asszony szereti, azt mondta nagyon jó benne főzni, nem vetemedik, nem válik le, nem kopik, az étel nem tapad le benne, könnyű elmosni és a fedő szilikon pereme szintén hő és strapabíró.

Megérte az árát.

Egyébként rengeteg más "márkájú" edény szintén kínai gyártmány, van gyengébb és van jobb eresztés mint minden másban.

2022. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, nekem nagyon bevált. Akciosan vettem egy libasutot, nagyon puha es finom benne minden hús. Azota vettem egy lábas keszletet is. Jobban szeretem az Ikeas fazekaimnal.Nagyon ajanlom.
2023. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!