Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan, aki öblítő vagy...

Van olyan, aki öblítő vagy ecet nélkül mos?

Figyelt kérdés
Milyen lesznek nélkülük a ruhák?
2018. nov. 26. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanolyanok, csak nem lesz szaguk. Én nem használok.
2018. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Vízminőségtől függ. Ha kemény a vized, akkor nem lesznek puhák a ruhák mosás után. Magukon viselik a mosószer illatát. Én tennék bele némi ecetet, az nem allergizál, de puhítja a ruhákat.
2018. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Új a mosógép, kímélni szeretném. Az előző öblítőtartályából rengeteg fekete trutyi jött ki, nyilván penész. Az ecetről meg azt olvastam, a gép gumi részeinek nem tesz jót. Tegnap mikor kiszedtem a ruhákat, nagyon gyűröttek voltak.Lehetséges, hogy ennyit számít az öblítő?
2018. nov. 26. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Olyan mértékben nem károsít az ecet, amennyit öblítőként használnál. Egy kupaknyi az utolsó vízbe szinte semmi károkozás szempontjából. Töményen árthat, de ilyen hígításban semmiképp.
2018. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Utálom az öblitő illatát. Párom tesz bele, akkor újra mosom a saját ruháimat. Ép csak annyi mosószer hogy tiszta legyen, de ha azt is megérzem, még egy öblitést nyomok.
2018. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Sosem használunk öblítőt, viszont a párom mos és ha nem vagyok ott, elfelejti az ecetet. Nagy különbséget nem veszek észre, az a helyzet, tiszta ruhák lesznek és kész.

Itt brutál kemény a víz (ezért is szorgalmazom az ecetet, szerintem a gépnek is jobb, ha nem lesz masszívan vízköves), de lehet, hogy nem vagyok érzékeny az ilyesmikre ruhánál... Nekem jó az eredmény így is, úgy is. Szeretem, ha nincs öblítőszaga a ruháknak, az nagyon tud zavarni (bár lehet, hogy anyós egyszerűen sokat tesz bele, fogalmam sincs. néha tőle jön ruha és alig várom, hogy kimossam belőle a szagot).

2018. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó!

Nem tudom, hogy hogyan lehetne sok öblítőt tenni bele, amikor fix a tartály méret?!

2018. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 10:22 Én az ötös vagyok, de negyedig teszi öblitővel a párom, engem már az is nagyon zavar. Mi, havonta egyszer a gépet mossuk át ecetes vizzel ruha nélkül. Nálunk is brutál kemény a viz. A villanybojlert, félévente kell vizkőteleniteni.

Nálunk a ruhák minőségén, puhaságán a mostani szösztelenitős száritógép ami sokat dob.

2018. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez esetben használj Froch öblítőt. Egyrészt nem penészedik be, mert nem okoz lerakódást.

Másrészt nincs kommersz öblítő szaga, ami konkrétan egy bűz a számomra.

Harmadrészt lágyítja a szövetet.

2018. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
lágyítani max a szárítógép tud a szöveten, de az ecet és hasonlók nem...
2018. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!