Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Budapesten Melyik MÉH telepen...

Budapesten Melyik MÉH telepen tudok leadni a legmagasabb áron?

Figyelt kérdés

Amit szeretnék leadni:

kb. egy kombi autónyi papír(újság és karton vegyesen), pár rekesz régi üveg, fél autónyi különböző műanyagokból, rengeteg vas(régi lemezgarázs + egy régi telefonfülke autóba beférő méretűre darabolva), fél autónyi alumínium elektromos vezeték, sárgaréz csapok és egyéb vízvezeték idomok, alumínium radiátorok, stb.


Félre ne értsétek, nem vagyok lomis c***ny. Vettünk egy külvárosi házat, ami fel lett újítva, és gondoltam szétválogatom és leadom a régi kiszerelt cuccokat, meg az előző lakó újság és iratgyűjteményét. Inkább rászánnék néhány hétvégét, és pénzt keresnék vele, mint hogy a lomisok tegyék meg ugyanezt saját zsebre.



2018. dec. 2. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem lassíts kicsit.

Újság- és iratgyűjtemény? Ezzel jóval többet kereshetnél, mint a papír átvételi ára. Neked értéktelen kacat, de mások rá vannak kattanva egészen furcsa dolgok gyűjtésére is. Az újságokat nem dobnám ki, annyi biztos. Családi fényképeket sem. Az iratokat is átnézetném egy hozzáértővel. Lehet, hogy a történelem egy darabját készülsz kidobni...

2018. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, mire gondolsz, de semmi komoly nincs közte. De ha gondolod, átpörgethetjük még egyszer egy történész ismerősömmel.


Igazándiból 99%-ban 2000 utáni cuccok vannak csak.

Levelek, vagy fényképek egyáltalán nincsenek.

Az előző idős néni után az értékeket és személyes tárgyakat elvitte a rokonság. Amikor először láttam a házat, már minden ki volt forgatva a szobák közepére, mint valami házkutatáskor. Bútorok elhúzva, fiókok kiborítva, felrakásolva a sarokban. Mondjuk ennek igazándiból örülök, mert egy millát engedtek az árból arra tekintettel, hogy a hirdetésben nem volt írva, hogy még ki kell gányolni, meg annyi mocsok van itt, amire kell hívni 3 embert, stb. (gyakorlatban két hétvége alatt egyedül végeztem a takarítással :P )


Na, de ha már ennyire elkanyarodtam, térjek a lényegre:

Ami van: 2000-től az összes létező reklámújság és katalógus, amit bedobtak a néni postaládájába, mivel nagy jehova tanúja volt, van egy valag vallási újság, meg ilyen tagsági cuccok a céghez(akarom mondani egyházhoz), 2000-től az összes Magyar Közlöny, elvétve női magazinok, meg az !!!összes!!! közüzemi számlája megvan, amit valaha kapott(rendesen feladóvevénnyel összetűzve, fizetési dátum filccel a borítékokra írva.


Meg kicsit alábecsültem tegnap a számítógép elől a kupacot.

Az említett random telefonfülke a kert sarkában plafonig van pakolva, és alig záródik az ajtaja, meg a lemezgarázsban is van egy jó raklapnyi embermagasságú kupac papír.


Szóval anyagában is tuti megvan 2 tank benzin ára a sok hulladék szerintem.

Mi legyen?

Nézzük még át az ismerősömmel, miközben rakjuk a kocsiba, vagy vigyem el az egészet, ahogy van?


Meg amúgy hova vigyem, ha jó áron akarok ettől az egész "szemétdombtól" megszabadulni?

2018. dec. 3. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!