Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér függönyöket mivel...

Fehér függönyöket mivel mossák, hogy a legjobb legyen?

Figyelt kérdés

Tiszta, meg fehér, de amíg a volt nejem mosta őket, sokkal fehérebbek voltak.

Igaz, mióta egyedül élek, előfordul, hogy a lakásban bagózok, különösen így télen, vagy rossz, hideg időben, szóval lehet, hogy a nikotin teszi.

Tudtok valami fehérítő módot?



2018. dec. 12. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kifejezett függönyfehérítők, de bármilyen -kímélő- fehérítőt (Vanish) tehetsz a mosószerhez.


Én volt hogy Flóraszept-et tettem,az is tökéletes volt. Bár akkor öblítőt egy kicsit többet adagoltam hozzá.


DM-ben, nagyobb drogériákban, többfélét kapsz.


Vannak természetes módszerek, pl. sóban áztatás,szódabikarbóna,ecet, de ezeket én nem próbáltam még. Bár ecetet minden mosáshoz adagolok, de szagtalanítás, vízkőmentesítés miatt.

2018. dec. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt hogyan csinálod, az öblítővízbe teszed az ecetet és mennyit?

Nekem kétszer öblít, gondolom az elsőbe teszed az ecetet, mert a mosóporokkal nemigen lehet kompatibilis.

2018. dec. 12. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!