Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezt a típusú takarót (kép...

Ezt a típusú takarót (kép mellékelve) kimoshatom mosógéppel?

Figyelt kérdés

"Normál paplan" méretű, de nem vészesen vastag az anyagja.

Hivatalosan 7kg kapacitású a mosógép, attól félek rengeteg vizet szív magába...

A másik amitől jobban félek, hogy eldugaszolja, össze szöszöli a mosógépet...

Tapasztalat?....


[link]



2018. dec. 14. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mi mindig mostuk az ilyen takaróinkat, egyszerre 2t tett anyám a mosógépbe. semmi bajuk nem lett, nem koptak ki, nem szöszöltek. a tiédben van valami töltőanyag, vagy csak vékony gyapjú?
2018. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az infót, nincs benne töltőanyag.


Van hozzá párna, arra van varrva címke, csak ellentétes infókkal. Rajta van a mosógépes címke 30 fokkal, alá meg ráírva, hogy "Csak szakember által tisztítható", gondolom vegytisztításra utal. Szóval ezen igazodjon ki az ember...

2018. dec. 14. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kimostam 30 fokon (gyapjú programon), hangyányit tömörebb, merevebb lett, valamelyest elvesztette azt a gyári puha lágyságát, de nem vészesen.

Talán a "szakember által tisztítható" az a párnára vonatkozik, mert annak van töltése.

2018. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a párnát is bedobjuk a gépbe, semmi változást nem tapasztaltam soha
2018. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sikerült, nem lett a takarónak sem baja, és a gépnek sem. Kicsit a centrizésnek nehezen állt neki, többszöri próbálkozásra, illetve felpörgetés után le is állt, majd újrakezdte, mivel dőlt belőle ki a víz, és nem tudta hirtelen kiszivattyúzni, gondolom ezt is érzékeli a gép.

De ezt sejtettem is, hogy ez lesz a kényes pontja a dolognak, ezért úgy állítottam a gépet, hogy csak a végső centrizést csinálja meg, bár így az a hátrány, hogy sokszor öblít, több vizet használ.

A lényeg, hogy szuper lett. :)

2018. dec. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!