Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kinek milyen folttisztító...

Kinek milyen folttisztító vált be különösen babaruhák mosására, főzelékfoltok, gyümölcs-zöldségfoltok eltávolítására? Vanish-eken, Ariel folttisztítón, dr. Beckmann-okon kívül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

azon kivül már semmi . ennyit se használtam de ha ezek nem szedik ki akkor már semmi

ha fehér akkor még jöhet a hipó vagy ha kicsi a folt tegyél rá egy textilmatricát.

jobb 5letem sajnos nincs nem akartam bunkó lenni hogy ecetes olló meg ilyesmik...

2010. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Mosószappan vált be legjobban, azzal megsikálom a foltot, aztán utána kimosom a ruhákat rendesen is.
2010. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én takarítok egy családnál, a foltokat Amway spray-vel fújom be, majd adok a mosáshoz Vanish-t, és jó hosszú, 40fokos programon mosom ki a ruhákat. Ha netán elsőre nem jön ki a folt, másodjára ezt a műveletsort megismételve biztos az eredmény!
2010. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is szappannal szoktam átdörzsölni a foltokat, főleg a zoknikat és a friss foltokat. Ha nincs mosószappanom, akkor sima babaszappannal teszem ugyanezt. Ha van itthon Ariel folttisztító, ezután még azzal is bedörzsölöm kicsit és úgy mosom ki. Persze vannak olyan foltok a gyerekruhákon, amin már csak az ecetes olló segíthet, ebbe már beletörődtem :-).

Így azok maradnak játszós rucik, vagy evéshez adom rá a kicsimre :-)

2010. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!