Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Feheritovel agynemu?

Feheritovel agynemu?

Figyelt kérdés
Szoval hofeher lepedo, agynemu. Ossze lett total hanyva, rosszullet miatt. Ha ki tudom feheritozni, az utana hogyis mondjam, hasznalhato? Kicsit maniakus vagyok a tisztasagra es most ezzel nem tudom mi legyen. Ti kidobnatok? Uj agynemu basszus. (Mar 2x kimostam de mèg nem tokeletes aaaajjjj.) Ti mit csinalnatok vele? Kuka?

2018. dec. 16. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni, bocsi. Szoval ha hofeher is lenne, lehet hogy koszossag erzesem lenne abban aludni.

Ti mivel mosnatok? Sajnos nem kispalyas a szennyezodes.

2018. dec. 16. 15:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiszedte a Domestos vegre. Hofeher. De annyira undorito a tudat, hogy nem tudom tiszta-e biztosan. Ti hasznalnatok a helyemben? Az a baj, hogy egy minosegi (nem izzados) agynemu tok draga ma mar.
2018. dec. 16. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi zavar benne. A mézet is kiokádták a méhek, mégis nyalod élvezettel. A cibetmacska által kisz.rt kávémagvak adják a legfinomabb aromájú kávét. És sorolhatnám a további példákat....
2018. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnevettettel, koszonom :))
2018. dec. 16. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha foltmentes, és többször kimostam, akkor szerintem használnám. Esetleg eltenném egy időre, hogy elhalványuljon a tudata annak ami történt vele, aztán meglátnám. (engem is zavarna amúgy, meg én kissé hányásfóbiás is vagyok.)
2018. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta kimostam összesen 4x és semmi folt nincs rajta már. De azóta az is zavar, hogy ilyen retkesen tettem be a mosógépbe és mostmár a mosógépet is legszívesebben kimosnám. De hát ki van mosva a mosásokkal. Még mindig nem tudom hogy kidobjam-e így a komplett ágyneműt.
2018. dec. 21. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó, a mosógép miatt ne aggódj, az egy csomószor öblít mosás közben, biztos hogy teljesen tiszta.

Szerintem tedd el (akár egy zacskóban) egy időre az ágyneműt, pár hónap múlva látod majd, hogy akkor is zavar e. Max. akkor kidobod, de én adnék azért egy esélyt még neki.

2018. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!