Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használhatatlan lett a táskám...

Használhatatlan lett a táskám van valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
Vettem egy helyes táskát 1 hónapot sem hordtam az “ezüst” része totál lekopott most meg csunya rozsdás színe lett. Van rá valami praktika vagy lehet e rá venni valami sprey szerűséget? Köszönöm a válaszokat
2018. dec. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeme legfinomabb polírpapírral felcsiszolni majd CHROM EFFECT ezüst festékkel át fújni . A többi részét zacskóval papírral lefedni leragasztani ...
2018. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezt hol lehet kapni?
2018. dec. 21. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos nem fog megmaradni a táskán a chrom festék, ha szövetből, bőrből, vagy műbőrből van.

Üdv: egy bőrdíszműves

2018. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Sajnos nem fog megmaradni a táskán a chrom festék, ha szövetből, bőrből, vagy műbőrből van.

Üdv: egy bőrdíszműves"

Első olvasatra nekem se volt egyértelmű, de nem "a táskáról" van szó, hanem arról, hogy "az “ezüst” része totál lekopott".

2018. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Neten érdemes árukeresőzni ,barkácsboltba festék- háztartásiba van . DECO COLOR a kupakon látható milyen . Távolról 25 cmről kell átfújni 1szer majd 3 óra múlva ismét , 1 nap száradás kint vagy olyan helyen ahol nincs semmilyen élőlény ....
2018. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!