Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egész nap nem engedzék kiszell...

Egész nap nem engedzék kiszellőztetni anyámék a konyhát és még mindig érzem magamban azt a szagot? Miért nem lehet szellőztetni?

Figyelt kérdés
Semmi oxigén nem volt már, fülledt, plusz valami iszonyú büdös, hogy még mindig rosszul vagyok a szagtól...
2019. jan. 10. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Ės? Mi honnan tudjuk mi büdös, illetve miėrt nem engedtek, hogy szellőztess?

De tudod mit? Vagy beszėljėtek meg, vagy ne kėrj engedélyt. Simán nyiss ablakot par percre

2019. jan. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ugyanabban a lakásban vagy most is? Ott érzed még mindig? Lehet, hogy beesett valami (pl. tűzhely, hűtő, stb.) mögé valami étel, és az romlik ott már mióta, az adja a büdöset folyamatosan.
2019. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor üvöltöznek és bevágják az ablakot, a múltkor elküldtek a pic..ba és majdnem kitörték az ablaküveget...
2019. jan. 10. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ennyit nem ér meg neked? Nem kell mindig elbújni a konfliktusok elől, állj ki az igazad mellett.
2019. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha kitörik az üveg, akkor legalább lesz szellőzés.

És úgyis ők fizetik a javítást.

2019. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát anyádék nem normálisak. Normális emberek sütés-főzés után általában kiszellőztetnek. És nemcsak a konyhát, hanem az egész házat. Félnek, hogy megfáznak? Takarítotok rendesen, vagy mitől van büdös? Szellőztess ki amikor nincsenek otthon!
2019. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Ez a tipikus "nem az utcát fütjük mentalitás" ami ellen sajnos nincs orvosság...

Vagy akkor szellőztess akkor amikor nincsenek otthon vagy boxolnod kell velük a friss levegőért. Esetleg költözz el.

2019. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%
Én nem értem, állott levegőjű lakásban,hogy leget élni, én ha főzöm bukón nyitva az ablak, 3 szor szellőztetünk egy nap. Nem az utcát fűtjük de jobb a közérzetünk is így.
2019. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
34%
Válasz: Ne menj be a konyhába, vagy szellőztess olyankor amikor nincsenek ott. légy önálló ha te kiakarod nyitni azt a rohadt ablakot akkor kifogod, legközelebb meg az ajtót se nyissuk ki vagy mi?
2019. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!