Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gépi mosogatás után marad-e...

Gépi mosogatás után marad-e vegyszer az edényeken?

Figyelt kérdés
házi munka, mosogatógép

2019. jan. 17. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

ha nem teszel külön öblítőt a mosogatógépbe akkor nem.

viszont vízcseppesek es foltosak is lehetnek nélküle az edények

2019. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első tévedésben van.

A rendkívül agresszív tabletta vegyi anyagait az öblítő semlegesíti,

és a mosogatás végén a forró gőz csírátlanít.

2019. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos gyakran marad. Ha valaki öblítőt használ, annak maradványai mindenképpen ott maradnak, bár állítólag egészségre nem ártalmas. Van azonban ennél sokkal kellemetlenebb eset is, aminek én is sokszor tanúja vagyok, hogy ezek a tablettázott mosogatószerek nem oldódnak fel, hanem egy vagy több, kisebb-nagyobb csomóban ott maradnak vagy a mosogatószert beadagoló zsebecske alatt az ajtó belső felszínén, esetleg beesve az alsó tálcán, netán az ajtóhoz közel eső tányérokon. Hiába a meleg víz és a többszöri öblítési ciklus, mégsem oldódnak fel ezek a maradványok és sajnos ilyenkor az edények felszínén is érezni a síkos lúgosságot. Ilyenkor nincs mit tenni, a kivett edényeket folyó csapvíz alatt le kell öblíteni.
2019. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a folyékony mosogatószereket (külön gépi), rögtön feloldódik, bár nem annyira hatékony mint egy tabletta.


És az öblítő is vegyszer kedves második, és attól, hogy gőz van a végén attól még azt rászárítja.

2019. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3. Milyen programon szoktál mosogatni? Én mindig a 65 fokos intenzíven mosogatok és eddig még nem jártam így pedig 32 éves mosogatógépem van.
2019. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

07:24

"És az öblítő is vegyszer kedves második, és attól, hogy gőz van a végén attól még azt rászárítja."


Ha nem hiányoztál volna a fizikaóráról, nem írtál volna ilyen marhaságot!

Mert szerinted akkor az autómosókban is azért használnak gőzborotvát, hogy "rászárítsa" a koszt az autóra?!!

(Tanulni kell, nem kötekedni.)

2019. jan. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!