Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC csésze pereme alól...

A WC csésze pereme alól hogyan tudom eltüntetni a koszt és a rozsdát?

Figyelt kérdés
Ahogy megnéztem vastagon van a rozsda...
2019. jan. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Domestos zero (zöld) nagyon bevált. A Rosmannban vettem.
2019. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem most ez az új Domestos White jött be. Mindent leszed.
2019. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Áztasd be valamivel, tök mind1, a lényeg, hogy olyan keféd legyen amivel a perem alá is be tudsz férni.


[link]

2019. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Van az a görbecsőrös WC-tisztító flakon. Az azért olyan görbe, hogy oda be tudd pumpálni a vegyszert. Az leoldja.

Egy éjszakát kell rajta hagyni, de van, hogy egy óra is elég. Utána vizes WC-kefével megdörzsölgeted, lehúzod, és kész.

2019. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg, az nem igazán "rozsda", hanem a vízben levő vas által barnásra színeződött vízkő. Tehát megfelelő vízkőoldó (akár hígított sósav), gumikesztyű és saválló (!!!) kefe/ecset kérdése az egész, persze még sok türelem is kell.
2019. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél rá valamit (rongy, papír), ha azt itatod át a vízkőoldóval, nem folyik le azonnal.
2019. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Uncsi flakonos, általános vízkőoldó. Foszforsav kell legyen benne, minimális elővigyázatossággal teljesen ártalmatlan, 10-15 percet kell eltöltenie a vízkövön, vastagabbon ismételve többször, időnként átdörzsölve, öblítve.
2019. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

AZ nem rozsda, hanem vizkő. Tehát vizkőoldóval vagy sósavval lehet eltávolítani.


Gumikesztyűt használj mindenképp és szellőztess!

2019. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó,de egyszerűen lefolyik a perem alól az anyag mielőtt hatni kezdene.Ezt hogyan orvosoljuk?
2019. jan. 25. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy rongydarabot hasogass fel csíkokra, áztasd be vizkőoldóval és tekerd a perem köré. Akkor nem folyik el a peremtől.
2019. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!