Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes venni mosogatogépet?

Érdemes venni mosogatogépet?

Figyelt kérdés

Ugyertem nincs valami ami miatt nagy költséggel jár pl. Sok vizet vagy áramot , mosogatoszert ?

Az edényeket megtisztitsa tökéletesen ?



2019. febr. 1. 17:40
 1/10 anonim válasza:
24%
Sok vizet fogyaszt. Nem tisztít tökéletesen, sokszor kell kézzel mosogatnom utána.
2019. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pedig keveset fogyaszt és soha nem mosogattam utána, pedig nem mai darab, 10 éves biztos van. Legjobb ötlet volt megvenni.
2019. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes, de be kell tartani az alapvető, csak józan észt kívánó hozzáállást. Az edényeket az étel szennyeződéstől a lehető legjobban meg kell tisztítani előtte (akár csapvizes leöblítéssel, papirtörlővel stb.), a zsíros szennyeződést különösképpen. Az odaégett, letapadt szennyeződést mechanikusan el kell távolítani. Az edényeket úgy kell berakni a gépbe, hogy a vízpermet útját ne akadályozzák. A mosogatás így kevesebb vizet használ fel, mintha folyó vizet használnánk, a kéz bőrét nem támadja meg a mosogatószer, az edények gyakorlatilag szárazon lehet kivenni, nincs szükség külön szárítóra.
2019. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vettük a Metro-ban,9 terítékes Hotpoint~Ariston. Szinte csak Lidl-s,Aldi-s sajátmárkás só,öblítő és tabletta volt benne,soha nem csináltunk előmosogatást,és soha nem maradt bármi is vissza az edényeken. Heti 1~3 alkakommal indítjuk,ha többen vagyunk. Ha csak kettem a férjemmel,akkor inkább kézzel mosogatok. Soha nem gyűjtjük bele napokig a mosatlant.

Anno számoltuk,egyáltalán nem dobta meg a rezsinket.


Ha most elkezdem számolgatni,áram+ víz+só+ öblítő+ tabletta = kb.50~60 ft egy mosogatás,de legyen akár több is..

Nem ér meg a kényelmet havi egy ezrest?

2019. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Nagyon szeretem. Szépen mosogat, én is a Lidl-ben veszem hozzá a szereket. A leégett,odaszáradt dolgokat el kell távolítani,ételmaradékot is. Hárman vagyunk, majdnem minden nap megy. 10 személyes Whirlpool keskeny kivitelű.
2019. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. febr. 2. 04:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szuper kis gép csak ajánlani tudom. De ne keskenyt vegyél hanem szélesebbet, abba jobban tudsz pakolni.
2019. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De jó, hogy jöttem ide:)

Feltett szàndékom, hogy nyàron veszek egyet, bàr tudom, hogy pàrom nem lesz valami lelkes.

De nyàron mivel vendégeink több hétre jönnek, reggeli+ebéd+vacsi utàn 6-8 emberre elmosogatni sok.

De ha az unokài jönnek, akkor is vagyunk 5-en kislànyommal együtt, sok.


Milyen àrban lehet kapni mondjuk 8 terítékeset?(gondolom nekünk elég lenne, mert amúgy csak 3-an vagyunk)

2019. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én imádom. Csak a szárítógépet szeretem jobban.

Megfelelő tablettával, és öblítővel soha nem kell előre vagy utólag mosogatni.

És persze megfelelően kell bepakolni.


Nem fogyaszt sokat szerintem. Az időm drágább, amit mosogatással töltöttem. Vizet fogyasztasz ígyis úgyis. Az áram ami plusz, de én rengeteg időt spórolok vele, nekem megéri.

2019. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéri, nekem már lassan 2 éve megvan, és teljesen imádom. Ha van helyed, akkor vedd csak meg a 12 teritekeset, mert sokkal jobban pakolható, és nem fogyaszt többet, mint a 9 terítékes. Sose mosogattam még utánna, ha valami zsírosabb, azt lemosom előtte kézzel, a többi meg megy úgy, ahogy van. Csodás kis masina
2019. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!