Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnàtok gazdasàgos mégis jo...

Tudnàtok gazdasàgos mégis jo minöségü mosòszert és öblìtöt aminek hosszabb ideig marad illata?

Figyelt kérdés
2-3naponta mosok szükségem van olcsòbb mosòszerre ami àrban és minöségileg jò lidl formil vagy aldi tandil ,illetve milyen öblítöt,kinek mi vàlt be???(tomit és coccolinot hasznàltam de most nem tehetem meg ) és nekem màsfél max 2hònapot birt a 3literes!
2019. febr. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyósom a tandilta esküszik.

Olcsóbb öblítő van az aldiban és a lidl-ben, százas boltokban.

2019. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek érdekelnek Tandil,Formil,biopon,bonux?
2019. febr. 2. 09:16
 3/5 anonim válasza:
Én a lidl-be szoktam venni az Omo mosóport, nálunk tökéletesen bevált. Az olcsóbb öblítőkből aminek tényleg maradt egy kis illata a kék, és piros adrienn öblítő. Pici kupakja van, én 4 kupaknyit raktam a ruhákhoz, Egy kis illata maradt, viszont ha százasba veszed azért nézd meg az állagát, mert a százas boltokba képesek szarrá higítani. Árban azt hiszem 200-300 ft körül mozog.
2019. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aldis lila tandil, annyira szeretem az illatát, hogy öblítőt se használok.
2019. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem bonux 3in1-bent. Annyira jó és áradozó és tartós illata volt öblítő nélkül is, hogy imádtam. Csak a folyékony mosószert nem szeretem, azért nem maradtam annál. Mindig megszalad, túlöntöm, tehát nekem nem gazdaságos.
2019. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!