Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki jár a Lidl üzletekbe,...

Aki jár a Lidl üzletekbe, segítsen kérem?

Figyelt kérdés

Találtam egy jófajta papírzsepit, többször vettem már ott ilyet, de nem tudom, hogy jelenleg kapható-e még? Vagy ez csak ilyen különböző akciókban van? Itt egy kép a termékről: [link]


Köszönöm a választ!


2019. febr. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Mostanàban már nem a Lidlbe jàrunk, (pàromnak nincs kedve két helyre màszkàlni) de kb. 1 hete voltunk bevàsàrolni a Tescoban, ott làttam ilyet.

Egyébként mi is ezt a pzs.-t vettük mindig, plusz a toalett papírja is nagyon jó.

2019. febr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ, megpróbálom akkor a Tesco-t. Használom én is a Lidl saját márkás (Floralys) wc papírját, és megvallom, elégedettebb vagyok azzal, mint pld a Zewa wc papírral.

2019. febr. 14. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Mi is szeretjük, dràga "uram" aki baromi kényes rà, neki a wc-papír aztàn nem mindegy.

Legyen puha, 3 rétegű...

De mostanában én meg azzal szórakozok (34!!! évesen), hogy megyünk vàsàrolni, mondom neki, "na, akkor a rózsaszínt vesszük!".

Legelőször azt hitte meghibbantam, de tartom magam a " hülyeségeimhez".

Tescoba nekünk a bevàsàrlàs fele röhögéssel telik, kislànyom màr nem is visszük, mert ha ő meg a pàrtomat fogja, akkor kész. :)


Bocs az offert.

2019. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D :D Ezen jót nevettem, köszönöm!
2019. febr. 15. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!