Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mikrohullámu sütőből a rozsdár...

Mikrohullámu sütőből a rozsdára van valami ötletetek? házipraktika vagy valami jó csodaszer?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van huszonéves mikró és nem rozsdás, nem lehet, hogy rossz minőségű, vagy megérte a cserét? Egyáltalán hol rozsdás? Belül, kívül? Ha átette a rozsda a lemezt nem sok mindent lehet vele csinálni.


Illetve házipraktika, hogy le kell takarni a melegített ételt, vannak direkt ilyen fedők, akkor nem fröcsögi és gőzöli tele a mikrót, később kezd korrodálni.

2019. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illett volna a párát kitörőlni, ajtót nyitvahagyni melegítès után.
2019. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csere.

Mi mindig nyitva tartjuk az ajtaját, semmi baja, pedig régi.

Mivel már fillérekért lehet kapni, én benyögöm "uramnak" vegyünk újat.

Lelkes lesz...:)

2019. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem olyan régi mint a magáé,kb 4 éves,és rozsdamentesnek vettük.hozzáteszem hogy az anyuéknak is ugyanilyen márkáju és típusu mikor vettünk,detto ugyanilyet és az is rozsdás lett.

belül,és a felső része.

Én is a cserén gondolkodtam,nem is használom ez miadt,félre van téve.

Gondoltam itt megkérdezem hátha valakinek bevált már valamilyen csodaszer.

Amugy nem fillérek volt,elég drága volt a kicsike,szóval sajnálom kidobni.

2019. febr. 16. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:

a régebbi dolgok sokkal jobbak,tovább birják mint az uj dolgok.

nekünk van egy 20 éves philips tv-nk még mindig jo,sosem volt szerelve.az uj lapos tv.k meg mennek tönkre.

2019. febr. 16. 14:07
 6/7 Ildyco4 válasza:
Lecsiszolni, újra festeni és tökéletes. Hiába hagyom nyitva, hiába takarom le az ételt, sajnos ha ilyen fajta, akkor tönkre megy. Apukám gyönyörűen megcsinálta és kitűnően működik tovább.
2019. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem dobd ki, és sose vegyél másikat,nézz utána, rendkívül káros a szervezetre ,a benne melegített kaja.Tudom megszoktuk a kényelmet.PL.Svájc -ban reklámozni is tilos már
2019. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!