Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Internetes munka ami valós?

Lillaszil kérdése:

Internetes munka ami valós?

Figyelt kérdés
Szeretnék internetes munkát végezni ami valós is!

2019. febr. 22. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mihez értesz, mi a képzettséged.

Én pl. informatikus vagyok és távmunkában fejlesztek szoftvereket. Néha alkalmazok tesztelőt is, aki máshol lakik és szintén távmunkában dolgozik nekem, de a szoftvertesztelő is egy szakma, ezt sem csinálhatja mindenki. Ha beszélsz idegen nyelvet, akkor vállalhatsz fordítói munkát, vagy ha grafikus, akkor grafikusi munkát. Lehetsz Youtube videós, akik már befutott videósok, azok keresnek annyit vele otthonról, amennyi a megélhetéshez kell. Ezeknek az otthonról végezhető munkáknak a nagy része olyan, hogy magadnak kell megteremtened a lehetőséget.

2019. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Említeném még a 3D CAD rajzolást. Pl. épületgépészet.
2019. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hacker - nem csak milliókat kaszálhatsz, de történelmet írhatsz, megbaxhatod az egész világot lol
2019. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz perfektül valamilyen nyelven?

Mert én abból élek.

2019. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!