Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segítsééég! Hatalmas sárga...

Segítsééég! Hatalmas sárga folt lett egy pólón, mivel szedhetném ki?

Figyelt kérdés
Szóval, barátom pólóján volt egy pici folt, adtam neki egy kis fehérítőt azzal mossa ki, kitettem száradni, mire megszáradt hatalmas sárga folt lett rajta, most kimostam gépben, halványabb lett, de elég feltűnő..mit csináljak vele? :((( :'(
2010. júl. 2. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Wanish Intelligence GEL, nekem mindig segít, kend a foltra, hagyd rajta kb.5 percet és rakd a mosógépbe. he kell, ismételd meg még 1x vagy 2x.
2010. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a gyanúm egyébként, hogy a fehérítőtől lett ilyen, mert biopamut a póló, és esetleg színezve van?! Mert mintha rémlene olyasmi, hogy a pamut alapból sárga?! :S Nem merem ráönteni ezt a Vanish Intelligence Plus-t azt hiszem először Vanish Max vagy ilyesmi lett rátéve, nem lehet, hogy attól lett a folt?
2010. júl. 2. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
mondjuk FEHÉRÍTŐt alapból NEM teszünk semmilyen SZINES ruhára! ezért olyan folt tisztítót válassz ami szines ruhákra való.
2010. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk NEM SZÍNES ruha volt. Hanem FEHÉR.
2010. júl. 2. 15:45
 5/9 td. *-* válasza:
63%
én az ecetes ollóra esküszöm ;) az mindig bejön =)
2010. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az a gyanúm egyébként, hogy a fehérítőtől lett ilyen, mert biopamut a póló, és esetleg színezve van?! Mert mintha rémlene olyasmi, hogy a pamut alapból sárga?! :S "


most akkor a póló fehér vagy sárga??:D

2010. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fehér pólón hatalmas sárga folt..
2010. júl. 5. 22:42
 8/9 anonim válasza:

A Vanish Intelligens,azért kapta ezt a nevet mert talán kőszőn a foltnak,de nem zaklatja.Ergo nem szedi ki.Szerintem semmit nem ér.

Ha fehér a poló talán próbálkozz a Cloroxszal...

2010. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Domestos fehérítő - mosáshoz való. Vagy Dr. Beckmann folteltávolítók esetleg- különböző folt típusokra, speciális elszíneződésekre is van (dm-Rossmann)
2010. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!