Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép tisztítás után szag?

Mosógép tisztítás után szag?

Figyelt kérdés
Mivel már rég volt tisztító mosás a mosógépemben, így vettem a dm-ben egy saját márkás (Denk mit) mosógép tisztító folyadékot, amit főmosásra beraktam60 fokra. Le is ment a program rendben, viszont azóta olyan possadt szag jön ki a mosógépből, ami nagyon zavar. Mostam azóta egy adag ruhát, azok nem lettek büdösek, de a gép még azóta is az. Mindig tárva nyitva hagyom az ajtaját egész napra, de érezni az egész fürdőszobában ezt a possadt bűzt. Mit csináljak, hogy eltűnjön? Nem gondoltam, hogy pont a tisztítás után lesz majd büdös a gépem.

2019. febr. 27. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom feloldotta a lerakódott dzsindzsát, az büdös. Próbálj ki egy ecetes mosást, hátha.
2019. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon valószínű, hogy a lerakodott szemetet oldotta fel, és azért büdös. A legjobb mosógép tisztítási módszer ahogy az első írta ecetes mosás. Az ecet a legjobb. Vegyél 20%- os ecetet, öntsd bele a dobba, és üresben indítsd el a mosást. Még jobban kifogja takarítani, és a bűz is elmegy. (nem nem lesz ecetszagú a mosógéped)
2019. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen az ecetes vagy trisós mosás nagy hőfokon, után 40 fokon 1 doboh hipoval.
2019. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Trisós ès utána hypos mosás. Az ecet vízkőre nagyon jó, de a baktèriumok szaporodását csal lassítja általában a savas közeg. A hypo viszont fertőtlenít ès azt nagyon jól!
2019. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. febr. 28. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitisztítottad a szűrőjét ??
2019. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!