Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A perwoll fekete, piros,...

A perwoll fekete, piros, daily, sport mosószerei között mi az érdemi különbség?

Figyelt kérdés

A fehér tiszta sor, a gyapjús tiszta sor, de a többi? Parasztvakítás-szagot érzek. Ha a fehér a fehér pamuthoz és a fehér műszálashoz is jó, akkor a színeshez-sötéthez melyiket? A feketét vagy a colort, vagy a dailyt? Színező egyikben sincs, mindegyik mosószer fehér színű.


A sportot szerintem hagyhatjuk, meg azt az odorfélét, nem akarok mosószerszagot érezni, így az ecet is alap és be is vált nálam (is)



2019. márc. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta használok perwollt, színeset és a feketét is. Foltokat nem szedi ki ugyan (bár nincsenek foltos ruháink, de a dm sajátmárkás por állagú folteltávolítója a legjobb) de nekem szebbek tőle a ruhák mint mondjuk egy közép kateagóriás mosószertől. Én 3 félét veszek mindig: fekete, színes és féher ruhákhoz. Ugyanott vagyok mintha minden hónapban vennék egy félét, ez a 3 pedig 3-4 hónapig is elég.
2019. márc. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, de mi az érdemi különbség köztük? Mert van az aranyszínű is, ami daily cleaner néven fut.


Mindegyik kb ugyanolyan fehér a dobozában. A piros és a fekete szerintem egyszerre fölösleges, elég lenne csak a piros, azaz a színes és a fehér mindennapi használatban. Az aranynál valami szálkiegyenesítő maszlagot írnak, de azt is csak néhány használat után, ami ki tudja mit takar.


Egy sima, alap használatú ruha messze nem olyan koszos mint a reklámokban. Egy törülköző végképp nem, hiszen tiszta vagy már amikor használod, nemdebár?

2019. márc. 27. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit késve ugyan de:

Nem tudom megfogalmazni az indokot, és jogos is ahogy írod, hogy a fekete és a színes tényleg felesleges, elég lenne a színes. De én úgy vagyok vele, hogy így is úgy is vennem kellene 2 flakonnal (1-1 hónapban) így megveszem egyszere es akkor tovabb eleg. Nekem tényleg ettől a mosószertól szépek csak a ruháim. A tabletta pénzkidobás, nem leehet agagolni.

Törölközők pedig: attól, hogy tisztán törölközünk bele még koszos lesz.

2019. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem késő! :)


A törölköző a klasszikus értelemben nem lesz koszos, úgy semmiképpen, mint egy melósruha.


A sok mosószert, ha lényegében ugyanaz van benne azért tartom fölöslegesnek megvenni, mert csak foglalja a helyet, és akárhogy nézem, csak eg aljas multiátverésre lyukadok ki ami arról szól, hogy minél többet vegyünk. A fehér tényleg reagál az UV zseblámpára, tehát abban biztosan van más cucc is, bár élek a gyanúval, hogy ez semmi más mint egy kis "varázspor", amit külön is hozzá lehetne adni a sima mosószerhez és uv reagens fehér mosószert kapnánk, így elég lenne csak 1 dobozt otthon tartani.

2019. ápr. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!