Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tudnék csinálni a fehér...

Mit tudnék csinálni a fehér konyhaszekrénnyel?

Figyelt kérdés
Akármivel mosom le (tiszta víz,nedves törlőkendő,mosószeres,stb..)ha oldalról nézem,olyan,mint egy rosszul megpucolt üveg.Próbáltam ronggyal is áttörölni de semmi!Mit kellene csinálnom?
2008. nov. 10. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni alkoholos konyhai törlökendöt.
2008. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Fesd be!
2008. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
én domestosos vízzel szoktam,aztán ha megszáradt ablaktisztítóval.bár nekünk egy ősdarab,a Nagyitól kaptuk kezdésnek,lehet,h lebútortapétázzuk.
2008. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fessem be? 2 hónapos a szekrény!
2008. nov. 10. 20:45
 5/6 anonim válasza:
szia.Igen ismerős, a téma, nekem nem fogodd elhinni, de a ciff surolószer vált be, megtisztitom, ill letörlöm, és utánna, nagyon enyhe nedves ronggyal áttörlöm, és a végén szárazzal, általában egy rossz flottír törölközővel.Engem is zavar, mert aki bejönk hozzánk, és ráadásul rásüt a nap ezt látja.nekem ez vált be.
2008. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú köszike,ezt kipróbálom!
2008. nov. 12. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!