Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér vászon cipő összemosva...

Fehér vászon cipő összemosva piros cipővel, SOS, hogyan lehetne újra fehér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet hogy, fehér vászon cipőt összemostam színezett piros bőrrel, kiengedte a színét és megfogta a cipőt, fehérítőbe gondoltam de mivel a nyelvén van kék meg a sarkán ezért azt a színt is kiszedné teljesen? egyéb tippetek van esetleg? képet üzenetben tudok küldeni, hátha valaki járt így, és a ragasztásnál barack színű a csík végig! Még textilfilcre gondoltam, de az csak a csíkot tüntetné el, vagy vászon cipőre való festék sprayre esetleg? Segítsetek!

2019. márc. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vanish szappannal próbálnám meg kiszedni, ha nem sikerül egyáltalán akkor textilfestékkel visszafestheted. Hobbi boltban vehetsz ilyet. 800 ft körül vannak.
2019. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél újat, ezt meg fesd be rendesen pirosra.
2019. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2

Vanish szappannal már próbáltam a nagy részét ki is szedte, de egy kis színe megmaradt, textilfestékre már én is gondoltam köszönöm! :)

2019. márc. 29. 09:18
 4/4 A kérdező kommentje:

1/3

Az a gond ez nem az én cipőm hanem a barátomé és nem szeretne piros cipőt, és nem piros hanem enyhe rózsaszín beütése van, és alul a ragasztó csíknál meg barackos rózsaszín.. igen újat akarok neki venni de mivel kifutott darab nagyon nehéz találni! boltokban már nem lehet kapni..

2019. márc. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!