Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Mosás után a mosógépben felejtettem 1 inget,1 törölközőt, és 2 nap múlva, amikor észrevettem, még mindig jó illatuk volt. Ritka leget az ilyen?

Nem volt lezárva a fedele, igaz, majdnem zárt tér (volt), mert egy lavort rajta tárolok...levegőzik ugyan, de csak kicsit...lehet, azért nem büdösödött be mert majdnem zárt térben volt - vagy éppen pont azért nem büdösödött, mert egyáltalán valamennyire is levegőzött?

ápr. 1. 11:55  Privát üzenet  

A válasz
Kicentrizted, alig volt benne valami és levegőzött.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 1. 12:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

valszeg így lehetett

# 2/2Időpont ápr. 1. 13:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fekete-fehér ruhámat kimostam a feketékkel, utána észrevettem hogy pirosas foltok jelentek meg a fehér részen. Ez mitől van? Lehet rajta segíteni?
Bekapcsolva felejtettem a forrasztómat! (Parkside forrasztóállomás, névleges P:30W), reggel amikor észrevettem nagyon meleg volt. Most nem működik. Mi lenne a teendő?
Fent felejtettem a paradicsom mártást a gázon. Szénné égett, mit csináljak?
Az autóm csomagtartójában benne felejtettem húst, ami ebben a melegben 3 napig benne állt, a leve kifolyt a kárpitra és gondolom mondanom sem kell, rohadt büdös. Mivel tudnám...
Kimostam a paplanomat, majd kiterítettem a kinti szárogatókötélre, de mikor kimentem, észrevettem, hogy leesett a földre. Szerintetek újra mossam vagy elég ha kirázom?
Mivel mossam ki gyerekeim ruháit, hogy ne legyenek kellemetlen szagúak, miután véletlenül benne felejtettem három napra a lavórban, áztatóvízben?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!