Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépbe kicsi evőeszközt...

Mosogatógépbe kicsi evőeszköztartó kosarat lehet kapni? Vagy olyan műanyag rácsos valamit, aminek van rácsos teteje?

Figyelt kérdés

Van a géphez kosaram, de olyan nagy helyet foglal, hogy általában nem rakom bele.

Így az evőeszközöket kézzel mosogatom, pedig jobb lenne azt is géppel.

A kosaram kb 25x15 centi lehet, de sokszor elég lenne egy 10x10-es.

De ilyen kis méretű műanyag dobozkát még nem láttam, aminek van egy rácsos teteje is, hogy ne forduljanak egybe a kanalak a vízsugár elejétől.

Ha tudtok megoldást, várom! :)



#mosogatógép #evőeszköz #evőeszköztartó #evőeszközkosár #evőeszköztartókosár
2019. ápr. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tess, bár kicsit drágállom, de lehet van olcsóbban is:

[link]

2019. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Normál kosarakat én is találtam.

Valóban nem olcsó, de ez szerintem normál méret.

Lehet bemegyek valami műanyagosba, ahol 300 Ft lesz. :D

2019. ápr. 6. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik haztartasi boltban van evőeszkoz tartó kezi mosogatshoz, marmint amibe utan csepegteted :)

En is azt szoktam betenni a gepbe, bar en aztert mert a normal nem szokott eleg lenni

2019. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de annak vajon van teteje?

mert csepegtetésnél úgy rakod, hogy jó legyen, de mikor a gépben megy az 1 órás program, a vízsugárnak olyan ereje van, hogy az evőeszközöket elmozgatja.

mondjuk egy próbát megér, szerintem az nem drága, köszi a tippet.

2019. ápr. 6. 23:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Pepcoban, és 2 százasboltban nem volt semmi.

Végül egy kínaiban találtam, 3 féle is megfelelt volna, egy kb 8x15 centiset vettem, ami 2 részre van osztva, oldala s alja is lyukacsos.

400 Ft volt.

Mégsem 5000. :)

2019. ápr. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!