Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zakóból verejtékszagot hogyan...

Zakóból verejtékszagot hogyan lehet eltávolítani? Vegytisztítás (Top Clean) nem segített, normál módon pedig nyilván nem moshatom ki.

Figyelt kérdés
A zakóm hónalja többszöri intenzív viselést követően verejtékszagot vett át az ingemből (nem nagyon durván, de számomra mégis érezhetően, ami nagyon zavar). Azt gondoltam, a ruhatisztító megoldást jelent majd, de igazából nem nagyon tűnt el a kellemetlen szag. Vajon mi lenne a megoldás? Hagyományos úton nyilván nem moshatom ki mosógéppel, nem tudom, mi marad még. Köszönöm szépen az esetleges segítő tanácsokat!
2019. máj. 3. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Amway folttisztító spray mosás előtt.

Ha mosható.

Nem mosható ruhadarabot nem veszünk, mert akkor így járhatunk.

2019. máj. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajta folt, és ahogy írtam, nem mosható, mivel zakóról van szó, és én még nem láttam olyan öltönyzakót, ami mosható lenne. (Már csak rendesen kivasalni is hogyan lehetne mosógépi mosás után, stb.)
2019. máj. 3. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg Sanytol textil spray-vel:

[link]

(kifordítva, a visszájára permetezve)

2019. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Én se foltra, hanem a hónaljszagra használom, és jó rá.

Foltra nem is vált be.


Újra mondom, minden nem mosható textíliánál benne van a pakliban, hogy így jársz, és akkor kuka. Nincs megoldása.

2019. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as, köszönöm as tippet!
2019. máj. 3. 22:43
 6/6 anonim válasza:
57%

Én mostam már nem moshatónak jelölt blézert gyapjúprogramon 20 C-os vízben, nem lett semmi baja. Természetesen ez nem garancia, hogy minden ruhadarabnál működik, de mielőtt kidobnád, egy próbát megér.

B ötlet: esetleg kifordítva mosdókagylóban csak a hónaljnál óvatosan langyos ecetes vízzel átmosnám.

2019. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!