Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik használnak/használtak...

Akik használnak/használtak Frosch Baby folyékony mosószert mihez hasonlítható az illata?

Figyelt kérdés
Milyen illata van?
2019. máj. 13. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak Frosch Baby öblítőt használok, "rágógumi" illata van, de ruhán nagyon gyenge. Viszont sokkal puhább tőle a ruha, mint egy normál Lenor, Coccolino vagy Silan öblítőtől.
2019. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Azt a lényeges infót lehagytam, hogy Souldrops felhőcsepp mosószerrel használom, illetve időnként CleanEco mosógéllel, csak ezt alig lehet kapni valahol.)
2019. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés a mosószerre vonatkozott, mindenesetre köszönöm a véleményedet. Cleaneco termékeket több helyen lehet kapni. Közvetlenül megvásárolhatók a cég hivatalos honlapján, ezenkívül internetes áruházakban, bioboltokban is láttam, illetve tudomásom szerint a Vianni üzleteiben is kaphatók.
2019. máj. 25. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, boltban. Odamegyek, megveszem. Úgy nem lehet sok helyen kapni. Az általam ismert lelőhelyek meg messze vannak tőlem, azért lenne király, ha minden drogériában és élelmiszerboltban lenne, mondjuk a hasonló német termékek helyett és környezetvédelem terén is jobban jönnénk ki így. Szerintem az öblítőből könnyen extrapolálhatók az ugyanilyen típusú mosószer tulajdonságai.
2019. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem kamillára emlékeztet az illata és talán egy kicsit babapúderre is :) Nagyon kellemes, visszafogott, szeretem. Száradás után viszont nem marad meg a ruhákban.
2019. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!