Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bőr cipőből mivel szedjem ki...

Bőr cipőből mivel szedjem ki a vért?

Figyelt kérdés
Feltörte a lábam a cipő, elég rendesen megáztattam szegényt vérrel. Kívül-belül bőr, mivel lehetne kipucolni, hogy ne menjen tönkre? Ezt azért nem áztatnám hideg vízbe :(
2019. máj. 21. 18:05
 1/3 anonim válasza:
Semmi. Kuka.
2019. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, közben nagy nehezen kidobta a google amit előtte valamiért nem - mármint nevezetesen, a bőr+cipő kombinációt együtt és nem külön-külön -, egész jól bejött az egyik tipp.

Hideg szappanos vízben jó nagy habot vertem és egy tiszta szivaccsal csak a habbal megdörzsölgettem a cipőt óvatosan. NEm mondom, a belseje egy kicsit még sötétebb a sarokrésznél mint kéne, de legalább tiszta. Kívül teljesen rendben van. Ne nézegessen senki bele :D

2019. máj. 21. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, már későn válaszolok, de a legjobb rá a WU2 samponos langyos víz, puha szivaccsal áttörölni. Gyapjúra és bőrre is ez a legjobb.
2019. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!